Projektant vodohospodářské stavby

Přidejte se k našemu týmu v Aqueko jako projektant vodohospodářské stavby a staňte se klíčovou součástí v tvorbě inovativních vodohospodářských projektů. Hledáme zkušeného profesionála s vášní pro vodu, který sdílí naše hodnoty odbornosti, kvality a udržitelnosti. Jako projektant budete mít příležitost pracovat na rozmanitých projektech, od návrhu nových rybníků a vodních nádrží po rekonstrukce a modernizace stávajících vodních děl.

Náplň práce:

  • Navrhování a plánování vodohospodářských staveb, včetně výstavby a rekonstrukce rybníků, čistíren odpadních vod a protipovodňových opatření.
  • Úzká spolupráce s týmem inženýrů, techniků a odborníků na životní prostředí k zajištění ekologické udržitelnosti projektů.
  • Příprava technických specifikací, výkresů a nákladových odhadů.
  • Řízení projektů od počátečního konceptu až po finální realizaci, včetně komunikace s klienty a dodavateli.

Co od vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru vodohospodářského inženýrství nebo obdobného směru.
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti projektování vodohospodářských staveb.
  • Silné analytické dovednosti a schopnost pracovat na více projektech současně.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.
  • Znalost relevantních softwarových nástrojů a platných technických norem.

Co nabízíme:

  • Možnost pracovat na projektech, které mají skutečný dopad na životní prostředí a společnost.
  • Podporu profesního růstu a vzdělávání.
  • Konkurenceschopný plat, bonusy a balíček zaměstnaneckých benefitů.
  • Dynamické pracovní prostředí s kladným přístupem k inovacím a udržitelnosti.

Nástup:

Ihned

Mzda:

Dle dohody

Úvazek:

Plný

Pracoviště:

Velké Meziříčí